LT


2017-05-05
Kad javapjūtė būtų lengvesnė!

 

  2015 metų grūdinių kultūrų derlingumas stebino ir kėlė naujus iššūkius ne tik grūdų augintojams, bet ir supirkėjams.                                                                                                      Javapjūtė, visuomet nelengvas laikas ( 2016 metų meteorologinės sąlygos dar kartą tą patvirtino), bet jei ūkiai aprūpinti patikimomis džiovyklomis, šiuolaikine grūdų transportavimo - sandėliavimo įranga, daugelis sudėtingų javapjūtės darbų tampa prognozuojamais ir lengviau įveikiamais.
 Moderni grūdų džiovinimo, transportavimo, sandėliavimo įranga  eliminuoja netgi ir nepalankių orų įtaką, iki minimumo sumažina galimus nuostolius. Ūkiams lengviau atlaikyti nepalankius grūdų supirkimo rinkų kainų pokyčius.
 UAB ,,Valtralita“ teikia išsamias konsultacijas  Kanados ir Skandinavijos gamintojų modernios, patikimos, mūsų klimatinei zonai tinkančios įrangos įsigijimo klausimais. UAB „Valtralita“ atlieka šios įrangos tiekimo, montavimo darbus, suteikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Tiekia atsargines detales.
Visuomet laukiame esamų ir būsimų mūsų partnerių.

 Konsultacijos įrangos įsigijimo ir techniniais klausimais:

 Valdas  Jurkšas.

 Mob. telefonas: 8 (699) 38923  

 Elektroninis paštas: valdas@valtralita.lt

 Remigijus Nauburaitis.

 Mob. telefonas: 8 (698) 03248

 Elektroninis paštas: remigijus@valtralita.lt

 

Platesnė informacija apie grūdų džiovinimo, transportavimo, saugojimo įrangą:

Džiovinimas.

Transportavimas ir saugojimas.

 

 

 

Atgal
2020-03-16

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino, keičiasi UAB "Valtralita" darbo laikas. Informuojame, kad parduotuvės, esančios V.Kudirkos g. 
2019-12-05

  Nuo 2019 m. spalio 7 d. SKF Motion Technologies pakeitė pavadinimą ir tapo EWELLIX.   Daugiau informacijos rasite 
2019-07-01

  UAB Valtralita yra įgaliotas SKF Motion Technologies atstovas Baltijos šalyse. SKF Motion Technologies pirmauja pasaulyje linijinių Plačiau
Visos naujienos

uab valtralita
sprendimas invertus