LT

Padidinti

 Husqvarna 125B  

Variklis: 0,8Kw; Oro srauto greitis: 76m/s;  Našumas: 12m3/min; Svoris: 4,3 kg.

Efektyvus rankoje nešiojamas pūstuvas yra galingas, tačiau lengvai valdomas. Puikiai tinka privačių namų savininkams. Dėka ašinio oro srauto lapų pūtikas  subalansuotas ir lengvai valdomas.

 Kaina: 


Padidinti

 Husqvarna 125BVX  

Variklis: 0,8Kw; Oro srauto greitis: 76m/s;  Našumas: 12m3/min; Svoris: 4,3 kg.

Efektyvus rankoje nešiojamas pūstuvas yra galingas, tačiau lengvai valdomas. Puikiai tinka privačių namų savininkams. Dėka ašinio oro srauto lapų pūstuvas puikiai subalansuotas ir lengvai valdomas. Smart Start® sistema užtikrina lengvą užvedimą. Komplektuojamas su plokščiu ir apvaliu antgaliu ir siurblio priedu.

 Kaina: 


Padidinti

 Husqvarna 530BT  

Variklis: 0,96Kw; Oro srauto greitis: 65m/s;  Našumas: 10,2m3/min; Svoris: 6,7 kg. (Profesionalus).

Husqvarna 130BT – tai unikalus ir lengvas komercinis, ant nugaros nešiojamas pūstuvas. Šiame modelyje puikiai dera labai lengva konstrukcija, paprastas naudojimas ir įspūdingi rezultatai. X-Torq® variklis su E-TECH® II išmetamųjų teršalų kontrole. Ergonomiška laikymo diržų ir valdymo įtaisų konstrukcija lemia veiksmingą ir patogų darbą.

Kaina: 


Padidinti

 Husqvarna 570BTS  

Variklis: 2,9Kw; Oro srauto greitis: 105,7m/s;  Našumas: 21,8m3/min; Svoris: 11,2 kg. (Profesionalus).

 Husqvarna 570BTS yra galingas komercinės klasės kuprinės tipo pūstuvas, skirtas atlikti ypač sunkius darbus. Dėl pažangios konstrukcijos ventiliatoriaus ir galingo "X-Torq(r)" variklio pūstuvas pučia stipriai ir dideliu greičiu. Dėl komercinės kokybės oro filtro įrenginys naudojamas ilgai ir be rūpesčių. Laikymo diržai praplatinti pečių plote.

 Kaina: 


Padidinti

 Husqvarna 580BTS  

Variklis: 3,1 Kw; Oro srauto greitis: 92,2 m/s;  Našumas: 25,7m3/min; Svoris: 11,8 kg. (Profesionalus).

Husqvarna 580BTS - tai pats galingiausias ant nugaros nešiojamas pūstuvas, sukurtas darbui didelėmis apkrovomis. Galingas X-Torq® variklis ir pūstuvo dizainas užtikrina didelę ir galingą oro srovę. Dėl pažangios filtravimo sistemos darbas nesutriks net ir ypatingai sudėtingomis sąlygomis. Laikymo diržai su plačiomis pečių juostomis.

 Kaina:    

Pastaba: puslapyje nurodomos produktų kainos, techninės specifikacijos duomenys yra informacinio pobūdžio.

 

 Platesnė, aktuali informacija.

 

Puslapis atnaujintas: 2017m. spalio mėn. 25d.

 

 


Atgaluab valtralita
sprendimas invertus