LT

 


Informacija atnaujinta: 2017.07.

Puslapyje pateikiamos kainos, yra informacinio pobūdžio ir gali būti derinamos su konkrečiu pirkėju.

Kontaktinė informacija:

                                Remigijus Juodaitis.                                

  Mob. telefonas: 8 (686) 43523   

Elektroninis paštas: husqvarna@valtralita.lt


Padidinti

 AUTOMOWER® 105

Iki 6 arų vejos plotams. Su automatiniu įkrovimu. Ličio polimerų baterija. Įveikia iki 25% įkalnes.

 Kompaktiškas trijų ratų modelis tinka didesnėms erdvėms - vejoms iki 600 m². Robotas vejapjovė legvai įveikia šlaitus ir 25 % įkalnes. Vejapjovę patogu naudoti. Galima pasirinkti ir poliarinės baltos spalvos modelį.

 

Kaina: 1.199 €

Padidinti

 AUTOMOWER® 310

Iki 10 arų vejos plotams. Su automatiniu įkrovimu. Ličio polimerų baterija. Įveikia iki 40% įkalnes.

Trečiosios kartos Automower(r) - tai visiškai automatinis robotas vejapjovė, skirtas mažesnėms ar sudėtingesnės formos vejoms. Šis kompaktiškas ir stilingas modelis tinka vejoms iki 1000 m² . Dėl lengvos konstrukcijos robotą vejapjovę patogu pernešti iš sodo zonos namo priekyje į sodo zoną už namo. Kaip ir kiti sėkmingai rinkoje pasirodžiusios Automower(r) šeimos nariai, šis robotas vejapjovė pats randa kelia į įkrovimo stotį, kai jam reikia daugiau energijos. Be to, jūsų dėmesiui - ekranas su foniniu apšvietimu, kurį paprasta naudoti, ir klaviatūra individualiems nustatymams bei laikmačio funkcijai parinkti. Su signalizacijos vagystės atveju sistema ir PIN kodo užraktu. Galima rinktis iš dviejų spalvų - granito pilkos ir poliarinės baltos. DOVANA - 159 EUR VERTĖS INSTALIAVIMO KOMPLEKTAS!

 

Kaina: 1.699 €

Padidinti

 AUTOMOWER® 315 

Iki 15 arų vejos plotams. Su automatiniu įkrovimu. Ličio polimerų baterija. Įveikia iki 40% įkalnes.

Pažangus keturių ratų robotas vejapjovė tinkamiausias didesniems ir sudėtingesniems plotams iki 1500 m². Įveikia siaurus plotus ir stačias, iki 40% įkalnes. Parenkant atitinkamus parametrus ekranėlyje, robotą vejapjovę galima užprogramuoti pjauti tuomet, kai norite. Galima rinktis iš skirtingų spalvų modelių. DOVANA - 159 EUR VERTĖS INSTALIAVIMO KOMPLEKTAS!

 

Kaina: 1.999 €

Padidinti

 AUTOMOWER® 420 

Iki 22 arų vejos plotams. Su automatiniu įkrovimu. Ličio polimerų baterija. Įveikia iki 45% įkalnes.

Našus robotas vejapjovė, tinkantis pjauti vejos plotus iki 2200 m². Įveikia stačias siauras teritorijas ir įkalnes iki 45%. Išmanios technologijos dėka robotas apskaičiuoja pjovimo poreikį, atsižvelgdamas į žolės augimo greiį. Parenkant atitinkamus parametrus ekranėlyje, robotą vejapjovę galima užprogramuoti pjauti tuomet, kai norite. Galima pasirinkti ir poliarinės baltos spalvos modelį. DOVANA - 229 EUR VERTĖS INSTALIAVIMO KOMPLEKTAS.


Kaina:  2.499 € 

Padidinti

 AUTOMOWER® 430X

Iki 32 arų vejos plotams. Su automatiniu įkrovimu. Ličio polimerų baterija.

Modelis, tinkantis vejoms iki 3200 kv. metrų pjauti. Su GPS navigacijos sistema, pritaikytas nelygioms, siauroms ir sudėtingesnės formos vejoms pjauti. Įveikia net 45 %įkalnes. Be to didesnė pjovimo galia reiškia, kad tam tikras plotas nupjaunamas mažesnėmis laiko sąnaudomis. Galima pasirinkti poliarinės baltos spalvos modelį. DOVANA - 229 EUR VERTĖS INSTALIAVIMO KOMPLEKTAS!

 

Kaina: 2.899 €

Padidinti

 AUTOMOWER® 450X

Iki 50 arų vejos plotams. Su automatiniu įkrovimu. Ličio polimerų baterija.

Vienas našiausių mūsų modelių. Puikiai susidoroja su didelėmis ir sudėtingomis vejomis - įveikia siaurus pravažiavimus, kliūtis, grubesnį žemės paviršių ir iki 45 % įkalnes. Modelyje įdiegta navigacija su GPS, taip pat programėlė "Automower® Connect", leidžiančią išmaniai išlaikyti jūsų veją sveiką, žalią ir tobulai prižiūrėtą.Programėlė "Automower® Connect" suteikia jums visišką kontrolę pasitelkiant išmanųjį telefoną: galite sekti roboto darbą kur bebūtumėte. DOVANA - 229 EUR VERTĖS INSTALIAVIMO KOMPLEKTAS! 

Kaina: 3.899 €

 

Pastaba: puslapyje nurodomos produktų kainos, techninės specifikacijos duomenys yra informacinio pobūdžio:

Kontaktinė informacija:

Remigijus Juodaitis                               

Mob. telefonas: 8 (686) 43523     

Elektroninis paštas: husqvarna@valtralita.lt

 

 Husqvarna gaminių katalogas 2017m.

 Platesnė, aktuali informacija.

 

Puslapis atnaujintas: 2017.07.

 

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus