LT


Padidinti

Apsauginis šalmas

Apsauginis šalmas komplektuojams kartu su apsauginiu skydeliu, apsauginėmis ausinėmis ir kaklo apsauga. Florescentinės raudonos spalvos. Vidinę dalį ir apsaugines ausines galima reguliuoti vertikaliai ir į šonus. Šalmas atitinka EN 397, ANZI Z89.-1997 klasės reikalavimus, taip pat apsauginės ausinės atitinka EN 352-3 reikalavimus, apsaugos skydelis atitinka EN 1731 reikalavimus.

 


 

Padidinti

Pirštinės

Rankos formos, sustiprinta delno pusė. Pavojingos vietos be siūlių ir pastiprintos oda. Vidinė pusė impregnuota ožkos oda, o viršus - iš atsparaus ir nelaidaus vandeniui poliestero audinio. Atitinka reikalavimus EN 420:1992, category 1.


 

 Padidinti

Universali striukė.

Universali, patogi striukė. Pasiūta iš hidrofobinio audinio, kuris nepraleidžia vandens, tačiau užtikrina tam tikrą ventiliaciją. Su tinkliniu pamušalu. Dvi kišenės su užtrauktukais ant krūtinės. Reguliuojamas elastinis juosmuo ir nugaros apačia. Siūlės su juostele. Rankogaliai su užtrauktukais ir įsiuvais. Atitinka EN 343 reikalavimus.

 


 

  Padidinti

Apsauginis rinkinys

Rinkinys susidedantis iš pagrindinių apsaugos priemonių reikalingų naudojant pjūklą: apsauginės kelnės, šalmas ir pirštinės.

 


 

 Padidinti

Lengvi apsauginiai batai

Plieninė nosis ir patvirtinta apsauga nuo pjūklo. Erdvus vidus. Neslystantis padas paruostas dygliavimui. Čiurnos apsauga. Specialus kulno kraštelis palengvina nusiavimą.


   Padidinti

Bakelis kurui

Talpina 6 litrus kuro. Turi efektyvų įtaisą, apsaugantį nuo perpylimo. Pilant kurą į pjūklą, kai  pjūklo bakelis  užsipildo, apsaugantis nuo perpylimo įtaisas sustabdo srovę ir jūs galite patraukti kuro baką be kuro nutekėjimo.


Padidinti 

Alyvos

 Aukščiausios kokybės alyva visiems keturtakčiams varikliams. Spec. sukurta žemose temperatūrose dirbantiems varikliamas, puikus tepimas sunkiausiomis darbo sąlygomis. Be to alyva užtikrina, kad jūsų variklyje neatsiras nuosėdų, kurios trumpina variklio gyvenimą. Atitinka reikalavimus API SL (CF), ACEA A3 (B3).


 Padidinti

Pjūklų juostos (šinos)

Įvairios, tvirtos juostos tinkančios ir kietoms medienos rūšims, storai žievei pjauti ir ten, kur yra daug smėlio, dulkių arba suodžių. Juostos padengtos epoksidine danga, kuri saugo nuo įbrėžimų ir korozijos. Gaminamos įvairaus  žingsnio, ilgiai - nuo 13 iki 28 colių. O taip pat miško kirtimo mašinoms(harvesteriams) skirtos specialios juostos.


 

Padidinti

Grandinės pjūklams

Puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir veiksmingai slopinamu vibravimu išsiskiriančios grandinės, įvairios paskirties darbams, įvairios galios pjūklams.

Taip pat specialios paskirties grandinės lentpjuvėms, miško kirtimo mašinoms (harvesteriams).


                        

Atsarginės detalės

Įvairios atsarginės detalės ir eksplotacinės medžiagos Jūsų įrenginiams.


Pastaba: puslapyje nurodomos produktų kainos, techninės specifikacijos duomenys yra informacinio pobūdžio.

 

 Husqvarna gaminių katalogas 2017m.

 Platesnė, aktuali informacija.

 

Puslapis atnaujintas: 2017m. liepos mėn.


Atgaluab valtralita
sprendimas invertus