LT

    

        

 Skandinavijos ir pasaulio rinkose, gerai žinomo švedų gamintojo STIGA pagrindinė koncepcija-kurti puikios kokybės, ilgaamžius, patikimus gaminius, išliko nepakitusi nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios dar 1934m...
Kompanijos gaminių kokybė, plati jų gama, patenkins tiek reikliausių namų ūkio šeimininkų, tiek profesionalių vartotojų poreikius.

  Stiga 2017m. gaminių katalogas.


 

   

 

  SOLO tai dar vienas garsiausių sodo, miško ir parko technikos gamintojų.

Įmonė buvo įkurta dar 1948m. Vokietijos, Sindelfingen mieste. Pradėjusi gaminti pirmąsias vejos pjovimo mašinas ir motorinius trimerius, ant nugaros nešiojamus purkštuvus, šiandien siūlo novatoriškus sprendimus įvairiausios paskirties sodo. miško, parko technikos gaminiuose. Tai ergonomiškų, patikimų, vartotojo jėgas ir gamtą tausojančių produktų gamintojas.


 

  Eurosystems S.p.A, Italijos įmonė, savo produkciją tiekianti jau 40 metų...Eurosystems gamina patikimas, lengvai naudojamas, ilgaamžes mašinas dirvos ir sodo priežiūrai: tai labai įvairios komplektacijos kultivatoriai, aeratoriai, motorizuoti sodo vežimėliai,sodo traktoriai, vejapjovės ir kt. Šio šiaurės Italijos gamintojo produkcija puikiai įvertinta vietos gyventojų, tapo paklausia ir Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje.1997m. Vokietijos, Rudersbergo mieste, atidaryta atsovybė tiekianti produkciją ir atsargines dalis, šiauriau esančioms šalims.

Eurosystems produkcija, tai gerų senų tradicijų, ekonomiškumo ir patikimumo pavyzdys, tai idėjos ir įrankiai žmonėms branginantiems laiką, mylintiems žemę.

 


Kaaz, Oleo Mac, Solo, Eurosystems, Raser 2017m. gaminių katalogas.

 

Pastaba: puslapyje nurodomos produktų kainos, techninės specifikacijos duomenys yra informacinio pobūdžio.

  

Informacija atnaujinta: 2017m. liepos mėn. 18d.


 

 

 

 

 

 

 

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus