LT

Informacija atnaujinta: 2017.07.

Puslapyje pateikiamos kainos, yra informacinio pobūdžio ir gali būti derinamos su konkrečiu pirkėju.

Kontaktinė informacija:

                                Remigijus Juodaitis.                                

  Mob. telefonas: 8 (686) 43523   

  Elektroninis paštas: husqvarna@valtralita.lt


 

 

Husqvarna TC 238

Briggs & Stratton, 8,9 kW @ 2600 aps./min., Hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis: 97 cm.

TC 238“ puikiai tinka namų ir žemės savininkams, turintiems didesnius sodus ir ieškantiems patvaraus, manevringo ir patogaus traktoriuko. Šis našus sodo traktoriukas puikiai surenka nupjautą žolę ir lapus, todėl jūsų veja visuomet bus tvarkinga. Talpus integruotas rinktuvas lengvai ištuštinamas sėdint vairuotojo kėdėje. Turi galingą „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, kurį galima užvesti nenaudojant oro sklendės, pedalu valdomą hidrostatinę transmisiją ir išlietą priekinę ašį, todėl jį naudoti labai paprasta ir patogu. „U-Cut™“ vairavimo technologija leidžia itin lengvai atlikti posūkius ir pjauti aplink įvairias kliūtis. Pridedamas „BioClip®“ kaištis. Kaip priedą galima įsigyti galinio išmetimo deflektorių. 

Kaina: 3.499 €


 

 

Husqvarna TS 38

Briggs & Stratton, 9,4 kW @ 2600 aps./min., 9,4 kW, Hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis: 107cm.

TS 242“ puikiai tinka namų ir žemės savininkams, turintiems didesnius sodus ir ieškantiems patvaraus, manevringo ir patogaus naudoti traktoriuko. Jis yra našus, pažangaus dizaino, ergonomiškas, turi šoninio žolės išmetimo sistemą. Turi galingą „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės, patogiai pedalu valdomą hidrostatinę transmisiją ir išlietą priekinę ašį, todėl jį naudoti labai paprasta. „U-Cut™“ vairavimo technologija leidžia itin lengvai atlikti posūkius ir pjauti aplink įvairias kliūtis. Galima pritaisyti rinktuvą ir „BioClip®“ rinkinį.

Kaina: 2.899 €


 

Husqvarna TS 238

Briggs & Stratton, 8,9 kW @ 2600 aps./min., Hidrostatinė transmisija , pjovimo plotis: 97 cm.

„TS 238“ puikiai tinka namų ir žemės savininkams, turintiems didesnius sodus ir ieškantiems patvaraus, manevringo ir patogaus naudoti traktoriuko. Jis yra našus, pažangaus dizaino, ergonomiškas, turi šoninio žolės išmetimo sistemą. Turi galingą „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės, patogiai pedalu valdomą hidrostatinę transmisiją ir išlietą priekinę ašį, todėl jį naudoti labai paprasta. „U-Cut™“ vairavimo technologija leidžia itin lengvai atlikti posūkius ir pjauti aplink įvairias kliūtis. Galima pritaisyti rinktuvą ir „BioClip®“ dangtį.

Kaina: 2.599 €


 

 

Husqvarna TC 130

Briggs & Stratton, 6,3 kW @ 2800 aps./min., Hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis: 77 cm.

„TC 130“ yra paprastas naudoti traktoriukas, puikiai tinkantis namų savininkams, turintiems mažus arba vidutinio dydžio sodus. Jis yra kompaktiškas, modernaus dizaino, ergonomiškas ir našus, turi integruotą rinktuvą. Turi galingą „Husqvarna“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės. Itin manevringas dėl kompaktiško dydžio ir pedalu valdomos hidrostatinės transmisijos. Galima prijungti BioClip® kaištį.

Kaina: 2.279 €


Husqvarna TC 138

Briggs & Stratton, 8,6 kW @ 2600 aps./min., Hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis: 97 cm.

„TC 138“ traktoriuką paprasta naudoti, puikiai tinka namų savininkams, turintiems mažus arba vidutinio dydžio sodus. Šis traktoriukas puikiai surenka nupjautą žolę ir lapus, todėl jūsų veja visuomet bus tvarkinga. Talpus integruotas rinktuvas lengvai ištuštinamas sėdint vairuotojo kėdėje. Turi galingą „Husqvarna“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės, ir pedalu valdomą hidrostatinę transmisiją. Kaip priedą galima įsigyti „BioClip®“ kaištį ir galinio išmetimo deflektorių.

Kaina: 2.599 €


 

Husqvarna TS 138

Briggs & Stratton, 8,6 kW @ 2600 aps./min., CVT transmisija, pjovimo plotis: 97 cm.

„TS 138“ traktoriuku paprasta naudotis, puikiai tinka namų savininkams, turintiems mažus arba vidutinio dydžio sodus. Jis yra našus, pažangaus dizaino, ergonomiškas, turi šoninio žolės išmetimo sistemą. Turi galingą „Husqvarna“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės, ir patogiai pedalu valdomą transmisiją. Galima pritaisyti rinktuvą ir „BioClip®“ dangtį.

Kaina: 2.099 €


Husqvarna TS 142

Briggs & Stratton, 8,6 kW @ 2600 aps./min., CVT transmisija, pjovimo plotis: 107 cm.

„TS 142“ yra paprastas naudoti traktoriukas, puikiai tinkantis namų savininkams, turintiems mažus arba vidutinio dydžio sodus. Jis yra našus, pažangaus dizaino, ergonomiškas, turi šoninio žolės išmetimo sistemą. Turi galingą „Husqvarna“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės, ir patogiai pedalu valdomą transmisiją. Galima pritaisyti rinktuvą ir „BioClip®“ rinkinį.

Kaina: 2.249 €


Husqvarna TC 342

Briggs & Stratton, 13,8 kW @ 2600 aps./min., Sparčioji hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis:107 cm.

„„TC 342“ yra modernus traktoriukas, sukurtas žemės savininkams, kuriems reikia našaus gaminio dažnai pjaunant didelius plotus ištisus metus. Tai galingas traktoriukas, turintis integruotą rinktuvą ir specialiai sukurtas sudėtingos priežiūros reikalaujančioms vejoms pjauti. Taip pat turi galingą dviejų cilindrų „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, užvedamą nenaudojant oro sklendės. Itin sparti transmisija užtikrina didesnį greitį. Dėl pedalu valdomos hidrostatinės transmisijos, sėdint vairuotojo sėdynėje valdomos „BioClip“ funkcijos ir išlietos priekinės ašies jį naudoti labai paprasta ir patogu. „BioClip®“ funkcija, valdoma sėdint ant vairuotojo sėdynės, leidžia įjungti mulčiavimo režimą neišlipus iš traktoriuko. Dėl unikaliosios „RapidReplace™“ peilių sistemos peilius pakeisite saugiai, greitai ir nenaudodami įrankių.

Kaina: 4.599 €


Husqvarna TC 338

Briggs & Stratton, 13,8 kW @ 2600 aps./min., Sparčioji hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis:107 cm.

„TC 338“ yra modernus traktoriukas, sukurtas žemės savininkams, kuriems dažnai reikia našaus gaminio pjauti didelius plotus ištisus metus. Tai galingas traktoriukas, turintis talpų integruotą rinktuvą, specialiai sukurtas sunkiam darbui dideliuose plotuose. Turi galingą dviejų cilindrų „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės. „U-Cut™“ vairavimo technologija leidžia itin lengvai atlikti posūkius ir pjauti aplink įvairias kliūtis. Dėl pedalu valdomos hidrostatinės transmisijos ir išlietos priekinės ašies jį naudoti labai paprasta ir patogu. „BioClip®“ funkcija, valdoma sėdint ant vairuotojo sėdynės, leidžia įjungti mulčiavimo režimą neišlipus iš traktoriuko. Dėl unikaliosios „RapidReplace™“ peilių sistemos peilius pakeisite saugiai, greitai ir nenaudodami įrankių.

Kaina: 3.999 €


Husqvarna TS 346

Briggs & Stratton, 13,8 kW @ 2600 aps./min., Sparčioji hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis:117 cm.

 „TS 346“ yra modernus traktoriukas, sukurtas žemės savininkams, kuriems dažnai reikia našaus gaminio pjauti didelius plotus ištisus metus. Traktoriukas yra galingas, turi šoninio žolės išmetimo sistemą, padedančią užtikrinti tinkamą vejos priežiūrą. Taip pat turi galingą dviejų cilindrų „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, užvedamą nenaudojant oro sklendės. Itin sparti transmisija užtikrina didesnį greitį. Dėl pedalu valdomos hidrostatinės transmisijos ir išlietos priekinės ašies jį naudoti labai paprasta ir patogu. Dėl unikaliosios „RapidReplace™“ peilių sistemos peilius pakeisite saugiai, greitai ir nenaudodami įrankių.

Kaina: 4.099 €


Husqvarna TS 343

Briggs & Stratton variklis.  Hidrostatinė, su galiniu diferencialo užraktu, transmisija, pjovimo plotis:107 cm.

 Patikimas traktoriukas su galingu varikliu, užvedimo be raktelio sistema ir automatiškai užsiblokuojančiu diferencialu, užtikrinančiu maksimalų sukibimą, patogumą ir pusiausvyrą. 107 cm pjovimo agregatas visuomet užtikrina nepriekaištingus rezultatus. Platus priedų asortimentas, kad galėtumėte našiai dirbti visus metus.

Kaina: 4.299 €


Husqvarna TS 342

Briggs & Stratton, 11,1 kW @ 2600 aps./min., hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis: 107 cm.

 „TS 346“ yra modernus traktoriukas, sukurtas žemės savininkams, kuriems dažnai reikia našaus gaminio pjauti didelius plotus ištisus metus. Traktoriukas yra galingas, turi šoninio žolės išmetimo sistemą, padedančią užtikrinti tinkamą vejos priežiūrą. Taip pat turi galingą dviejų cilindrų „Husqvarna Endurance“ serijos variklį, užvedamą nenaudojant oro sklendės. Itin sparti transmisija užtikrina didesnį greitį. Dėl pedalu valdomos hidrostatinės transmisijos ir išlietos priekinės ašies jį naudoti labai paprasta ir patogu. Dėl unikaliosios „RapidReplace™“ peilių sistemos peilius pakeisite saugiai, greitai ir nenaudodami įrankių.

Kaina: 3.599 €


 

Husqvarna TS 38

Briggs & Stratton, 5,7 kW @ 2600 aps./min., mechaninė transmisija, pjovimo plotis: 97 cm.

 Ergonomiškas, pažangaus dizaino sodo traktoriukas su šoninio žolės išmetimo sistema. Turi galingą „Briggs & Stratton“ variklį. Patogus ir patikimas traktoriukas su mechanine pavarų dėže. Galima pritaisyti rinktuvą ir „BioClip®“ dangtį

Kaina: 1.799 €


 

Husqvarna TC 142

Briggs & Stratton, 11,1 kW @ 2600 aps./min., hidrostatinė transmisija, pjovimo plotis: 107 cm.

 TC 142 yra galingas traktoriukas su integruotu rinktuvu, turintis galingą „Husqvarna“ serijos dviejų cilindrų variklį, kuris užvedamas nenaudojant oro sklendės, ir pedalu valdomą hidrostatinę transmisiją. Rinktuvas lengvai ištuštinamas sėdint vairuotojo kėdėje. Kaip priedą galima įsigyti BioClip® kaištį ir galinio išmetimo deflektorių.

Kaina: 2.999 €


Pastaba: puslapyje nurodomos produktų kainos, techninės specifikacijos duomenys yra informacinio pobūdžio:

Kontaktinė informacija:

Remigijus Juodaitis                               

Mob. telefonas: 8 (686) 43523     

Elektroninis paštas: husqvarna@valtralita.lt

 

 Husqvarna gaminių katalogas 2017m.

 Platesnė, aktuali informacija.

 

Informacija atnaujinta: 2017. liepos mėn. 17d.


 

 

 

  


 


 

 

 

 


Atgal

uab valtralita
sprendimas invertus