LT

  UAB  „Valtralita" yra oficialus Valtra traktorių serviso atstovas. Tai moderni, aprūpinta šiuolaikine diagnostikos ir remonto technika, ir turinti  aukštos kvalifikacijos specialistus, įmonė. 

Techniką (daugiau kaip  500 traktorių ir savaeigių mechanizmų) aptarnaujame  plačiame Lietuvos regione: nuo Klaipėdos vakaruose iki Šalčininkų rytuose, nuo Jonavos, Kėdainių-šiaurėje, iki Lazdijų, Druskininkų, Varėnos-pietinėje šalies dalyje.

Paslaugas teikiame mobiliais servisais, paslaugos gavėjo nurodytoje vietoje. Aptarnaujame ne tik „Valtra” traktorius, bet ir įvairius kombainus, savaeigius mechanizmus bei kitus įrengimus, kuriuose sumontuoti Agco Sisu Power varikliai. Taip pat esame  Keto Harvesters  miško kirtimo galvučių gamintojo atstovas Lietuvai.

Nuo 2008 m.  prekiaujame  Husqvarna, Jonsered, Gardena, Solo sodo, miško, parko priežiūros technika.  Atliekame šios technikos garantinę ir pogarantinę priežiūrą. 
2016 m. gegužės mėnesį, atidarėme sodo - miško technikos parduotuvę ir servisą Vilkaviškyje. Sodo, miško ir parkų gaminius taip pat galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.aplinkostechnika.lt

Nuo 2014 m. tiekiame Kanados ir Skandinavijos gamintojų grūdų džiovinimo, saugojimo, transportavimo įrangą. Atliekame jos montavimo, garantinės ir pogarantinės priežiūros darbus, užtikriname patikimą atsarginių dalių ir mazgų tiekimą, teikiame konsultacijas.

UAB "Valtralita" yra aktyvus Gelgaudiškio ir Šakių rajono kultūros renginių rėmėjas, įvairių ž. ū., technikos parodų tiek rajone, tiek respublikoje dalyvis. 

Aukšta darbuotojų kvalifikacija, patirtis, atsakingumas, kūrybiškas požiūris į darbą ir poilsį, šiuolaikinė techninė įmonės bazė - tai ir yra pagrindas, leidžiantis mums išspręsti sudėtingiausius šiandienos uždavinius.

 

 

 

 

 

 


uab valtralita
sprendimas invertus