LT

Ilgametė patirtis kirtimo galvučių gamyboje.

    Kone-Ketonen Ltd (Kone-Ketonen Oy), buvo įkurta 1984 metais, serijinė gamyba pradėta sekančiais metais. Įmonės įkūrėjas ir savininkas Lauri Ketonen pirmąją kirtimo galvutę sukonstravo ir pagamino dar 1978 metais.

    Šiuo metu įmonės gamybos plotas užima apie 7000 m2, gaminama 12 skirtingų kirtimo galvučių modelių. Pasaulio miškuose dirba apie 6000 galvučių. Ypač didelę eksporto dalį sudaro Kanada ir Japonija, kur galioja labai griežti reikalavimai sortimentų ilgio ir diametro paklaidai: ji turi būti ne didesnė kaip 3cm, esant 18 metrų ilgio rąstui. Keto galvutės atitinka šį reikalavimą.

   Keto kirtimo galvutės turi keletą išskirtinių bruožų, kurie suteikia joms dideles galimybes apdoroti medieną tiksliai ir našiai. Tai vikšrinė pavara, kurios sukibimo plotas yra 10 kartų didesnis nei ratukais varomų kirtimo galvučių. Tai reiškia, kad reikia daug mažesnės jėgos varymo mechanizmui prispausti prie kamieno, dėl to mažiau žalojama mediena. Didelis sukibimo plotas neleidžia varymo mechanizmui buksuoti, todėl labai tiksliai  matuojamas ilgis. Ilgio matavimas vyksta vikšrų pagalba, todėl nėra matavimo ritinėlio, kuris apdorojant lapuočius ar medžių rūšis su lengvai atsilupančia žieve gali daryti  paklaidas. Keto kirtimo galvutės puikia apdirba lapuočių medžių rūšis, nes dėl didelio sukibimo ploto ir didelės traukimo jėgos lengvai nugenimos ir storos šakos.

   Atitinkamo modelio Keto galvutę galima  sumontuoti tiek ant galingesnio žemės ūkio, ar kitos paskirties traktoriaus, tiek ant įvairaus modelio ekskavatoriaus, taip gan lengvai sukuriant našią miškakirtę (medkirtę).

 

Telefonas pasiteiravimui:

8 (698) 03248; 

Elektroninis paštas: remigijus@valtralita.lt

 
uab valtralita
sprendimas invertus