LT

 

 Dubex augalų priežiūros purkštuvai.       Dubex

  Pristatome olandų gamintojo DUBEX augalų priežiūros purkštuvus. Pirmuosius gaminius DUBEX išleido dar 1953m. … Tai šeimos verslo įmonė, kurioje dirba jau trečios kartos atsovai. Šiandien DUBEX gaminiai tai inovatyvūs, patikimi, aprūpinti pažangiausiomis technologijomis įrenginiai, puikiai dirbantys vakarų ir šiaurės Europos šalyse. Visi purkštuvai gaminami atsižvelgiant į konkrečių užsakovų pageidavimus, specifines darbo vietos sąlygas. Konstrukciniai purkštuvų ypatumai, leidžia kūrybingai pritaikyti naujus ar modifikuoti jau turimus DUBEX purkštuvus, konkrečioms darbo sąlygoms. DUBEX  ir VALTRALITOS specialistų požiūris į gaminamą ir parduodamą įmonės produkciją sutampa: gaminiai komplektuojami, parengiami darbui taip, kad jie labiausiai atitiktų naudotojo lūkesčius. Patikimas aptarnavimas, atsakingumas, detalių ir mazgų tiekimas, padeda operatyviai spręsti atsiradusias problemas. 

   Žemės ūkio naudmenų priežiūros darbai labai atsakingi, turintys tiesioginę įtaką derliui, gyvenamajai aplinkai, todėl kokybiškos ir patikimos įrangos naudojimas ženkliai sumažina išlaidas, didina efektyvumą, taupo laiką ir žmogiškąsias sąnaudas. Tam tikrais atvejais, tik tokios šiuolaikinės įrangos naudojimas, įgalina kokybiškai atlikti reikalingus pasėlių priežiūros darbus.

   DUBEX pasėlių priežiūros purkštuvų valdymui naudojamos patikimos ir efektyvios vokiečių gamintojo MÜLLER ELEKTRONIK elektroninės sistemos. Galinčios atlikti palydovinio purkštuvo pozicionavimo - vairavimo ir netgi pavienių purkštukų programinio valdymo funkcijas.

   Purkštuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant naujausias metalų apdirbimo, dažymo, polimerų gamybos technologijas. Nors purkštuvų darbinių sijų ilgis gali siekti iki 45m, purkštuvai sąlyginai lengvi, patikimi, stabilūs ir ilgaamžiai.

   Efektyvios ne tik augalų purškimo, bet ir purkštuvų plovimo – užpildymo, chemikalų maišymo technologijos, griežčiausi standartai aplinkosaugos srityje, jau daugelį metų DUBEX purkštuvus leidžia traktuoti kaip vienus iš lyderių pasaulinėje šių gaminių rinkoje.

 

  DUBEX šiuo metu gaminami purkštuvai: 

  • pakabinami nuo 700 iki 1100 litrų talpos purkštuvai.
  •  
  • prikabinami purkštuvai nuo 2300 iki 15000 litrų.
  •  
  • savaeigiai purkštuvai iki 6000 litrų talpos.
  •  

 DUBEX  purkštuvų asortimentas: Junior, Vector, Mentor, Actor, Stentor ir Maxtor. Jų talpyklų dydžiai atitinkamai: 2300-3200-4000-5000-6000 ir 15000 litrų. Purškimo sijų plotis gali būti nuo 15 iki 45 metrų.  Visi purkštuvai gamykloje patikrinti pagal EN 13790 standartą.

 

 Dubex purkštuvų techniniai duomenys.                           

                                                                                                 

                                                                      Nuotrauka         Nuotrauka          Nuotrauka        Nuotrauka

  Dubex purkštuvų technininiai duomenys.

Padidinti:

 

Plačiau apie didžiausią prikabinamą Dubex purkštuvą Maxtor II:


 
uab valtralita
sprendimas invertus