LT

Grain Guard grūdų saugojimo bokstai. 

  Grain Guard (Kanada) grūdų saugojimo bokštai (silosai), tai aukščiausių technologinių pasiekimų metalo apdirbimo pramonėje, ilgamečio bendradarbiavimo su grūdų augintojais produktas, gerai žinomas pasaulinėje grūdų augintojų bendruomenėje.

 Grain Guard gaminamos grūdų saugyklų asortimentas atitiks, tiek nedidelio ūkio, tiek grūdų krovos kompanijos poreikius.

 Grain Guard bokštų gamyboje, naudojami šiuolaikiniai lakštinio metalo formavimo, perforavimo, profiliavimo metodai. Grain Guard naujausios 4 serijos bokštai, su ½ colio giluminiu skardos gofravimo gyliu ir sustiprintomis stogo bei sienų sijomis, užtikrina aukščiausius tvirtumo, stabilumo ir patikimumo standartus, visoje bokštų gamybos industrijoje.

 Visi Grain Guard bokštų elementai galvanizuoti laikantis G115 standarto. O tai 25% viršija, paprastai šiai produkcijai taikomą, G90 industrinį  standartą. Tad ženkliai padidinta antikorozinė apsauga nuo nepalankių meteorologinių veiksnių.

 Grain Guard gamina grūdų saugojimo bokštus su plokščiu betoniniu ir plieniniu konusiniu dugnu, įvairioms statinėms ir dinaminėms apkrovoms, pritaikytais stogais.

 Gaminami standartiniai bokštai yra nuo 80m³ iki 22739m³ talpos.

 Visi naujosios serijos pateikiami bokštai, gali būti komplektuojami su pilna aeracijos sistema. Grain Guard aeracinių sistemų gamybos srityje  turi 40 metų patirtį.

 Aeracinių sistemų naudojimas, grūdų saugojimo bokštuose, leidžia sandėliuoti ir sąlyginai drėgnus grūdus iki džiovinimo proceso, užtikrinant, kad produkcija nesuges.

 Įvairiausių konfigūracijų aeracinės sistemos gali efektyviai ventiliuoti visoje bokšto erdvėje esančius grūdus, taip užtikrinant, kad grūdai nebus pažeisti nei iki džiovinimo, nei po jo.

 Grain Guard gamina ir specialias, gan lengvai sumontuojamas aeracijos sistemas ir seniau įrengtiems bokštams, neturėjusiems aeracijos galimybės. Tokia modifikacija – grūdų saugojimo bokštą, paverčia universaliu, šiuolaikiniu įrenginiu.

 Grain Guard gamybos linijose gaminama daugiau kaip 100 000 įvairiausios paskirties ir tipų ventiliatorių. Tikriausiai šis skaičius, irgi netiesiogiai pristato Grain Guard gamybos apimtis ir populiarumą pasaulinėje grūdų saugojimo įrenginių gamybos rinkoje. Grain Guard gamina mažų ir didelių sūkių, įvairiausios galios, išscentrinius ir ašinius ventiliatorius, galinčius patenkinti, reikliausio užsakovo poreikius.

Grain Guard grūdų saugojimo bokštai aprūpinti patikimomis kopėčiomis, grūdų bokštų sistemos - priežiūros aikštelėmis. Pagal užsakovo pageidavimus, grūdų saugojimo  bokštai ir jų sistemos, gali būti komplektuojami su įvairiausios konfigūracijos užpildymo/iškrovimo įranga.

 UAB „Valtralita“ specialistai ne tik padės pasirinkti optimaliausius sprendimus ir komplektaciją, bet ir sumontuos Jūsų įsigytą įrangą. Atliks garantinį ir po garanatinį techninį aptarnavimą, aprūpins reikalingomis detalėmis ir įrengimais. Suteiks konsultacijas įrangos naudojimo klausimais.

 

Konsultacijos įrangos įsigijimo, techninės priežiūros klausimais:

Mob. telefonas: 8 698 03248

Elektroninis paštas: info@valtralita.lt

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus