LT

Mepu grūdų džiovyklų valdymo sistemos.

 

Mepu džiovyklų valdymo sistemos.

 Mepu džiovyklų valdymo sistemos yra saugios ir lengvai pritaikomos konkrečios džiovyklos konfigūracijai. Šių valdymo sistemų naudojimas, grūdų džiovinimo procesą, leidžia valdyti paprastai ir be papildomų rūpesčių.

  

 Basic (pagrindinis) modelis su pusiau automatine valdymo sistema.

 Šios sistemos darbas valdomas mygtukų ir režimų pasirinkimo selektoriaus pagalba. Pasirenkami šie režimai: džiovyklos užpildymo, džiovinimo ir grūdų aušinimo, išpylimo. Basic sistemą papildžius keletu papildomų daviklių, ji lengvai paverčiama pusiau automatine: džiovykla visas funkcijas atlieka pati, operatoriui tereikia kontroliuoti išpylimo iš džiovyklos procesą.

 Auto sistema su liečiamu, spalvotu ekranu.

 Mepu Auto sistema valdoma spalvoto, liečiamo ekrano pagalba. Pagal poreikį, ekranas sujungtas ryšio kabeliu, gali būti naudojamas ir nutolusiose nuo džiovyklos patalpose. Auto sistema pilnai programuojama ir sudėtingiausios konfigūracijos džiovinimo – saugojimo sistemoms.

 Automatinio valdymo įranga, grūdų džiovinimo procesą pilnai automatizuoja, pradedant nuo džiovyklos (džiovyklų) užpildymo iš skirtingų grūdų saugojimo talpų iki išdžiovintų grūdų patalpinimo į nurodytas grūdų saugyklas.

 Mepu Auto valdymo sistema, gali būti programuojama taip, kad ją galima būtų valdyti iš nutolusių kompiuterių ar mobilių įrenginių.

 Taip galima atlikti ne tik visos grūdų džiovinimo sistemos monitoringą, reikalingas korekcijas, bet ir gauti atasakaitas apie džiovyklos atliktus darbus kokybine ir kiekybine prasme, bei gauti informaciją apie sistemos funcionalumą ar gedimus.

  

 Platus papildomų komponentų pasirinkimas.

Ir Mepu Basic ir Auto valdymo sistema komplektuojama su visais būtinais komponentais (davikliais, pavaromis ir kt). Tačiau užsakovas turi galimybę,  sistemą papildyti daugeliu įvairių priedų: GSM moduliu, drėgmės visoje grūdų džiovykloje, realiu laiku, monitoringo sistema, papildomais, automatikos valdomais keltuvais, grūdų transportavimo sraigėmis ir transporteriais.

GSM modulio panaudojimas, leidžia gauti išsamias ataskaitas apie visus džiovinimo sistemos parametrus ir procesus, į nutolusius, mobilius ryšio įrenginius.

Grūdų drėgmės, realiu laiku matavimo sistema – įgalina dar labiau taupyti grūdų džiovinimui skiriamas lėšas ir laiką, tuo pačiu, gaunant aukščiausios kokybės produkciją.

Informacija Mepu internetiniame puslapyje lietuvių kalba.

 

 Konsultacijos techniniais klausimais:

 Remigijus Nauburaitis

 Mob. telefonas: 8 (698) 03248

 Elektroninis paštas: remigijus@valtralita.lt

 

 

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus