LT

Mepu stacionarios, nepertraukiamo ciklo džiovyklos.  Mepu stacionarios, nepertraukiamo ciklo džiovyklos.

  Mepu nepertraukiamo ciklo džiovyklos – labai efektyvus ir kokybiškas grūdų džiovinimo įrenginys.

  Pristatome dar vieną Mepu grūdų džiovyklų liniją – tai  stacionarios, nepertaukiamo  ciklo džiovyklos, skirtos dideliems ūkiams, grūdų perdirbimo įmonėms, grūdų krovos kompanijoms. 

Šios serijos džiovyklos žymimos raide „C“. 

 Tai ypatingai našūs, aukščiausios kokybės  MEPU produktai, džiovinantys grūdus tausojančiai, vienodai, efektyviai ir ekonomiškai.

 C – serijos džiovyklos pasižymi dideliu konstrukciniu lankstumu (plačiai pasirenkami gabaritai, darbinė talpa, džiovinimo galia, džiovinimo šachtų skaičius, viršutinio grūdų bunkerio dydis), įgalinančiu užsakovui pateikti gaminį, atitinkantį, bet kuriuos lūkesčius.

 Paprastas aptarnavimas.

 Originaliai ir kokybiškai pagamintos grūdų džiovinimo šachtos yra kylio formos, o tai užtikrina vienodą ir tausojantį grūdų džiovinimą, išvengiant didesnio temperatūros svyravimo.

 Lygius džiovyklos paviršius nesudėtinga prižiūrėti, užtikrinant švarą džiovykloje. Džiovyklos priežiūra ir aptarnavimas vyksta  paprastai ir greitai.

 Suomijoje sukurtos ir pagamintos C serijos grūdų džiovyklos turi iš kokybiško, cinkuoto metalo pagamintus paviršius, kurie užtikrina ilgametį, kokybišką įrenginių darbą.

 Šios džiovyklos gali būti komplektuojamos su įvairaus galingumo ir kuro rūšies katilais.

 Nedideliuose šios serijos modeliuose, tiksliam ir vienodam džiovyklos darbui, grūdų pernešimui naudojami ritinėlių mechanizmai. Didesnio našumo džiovyklose naudojamos dėklinės sistemos užtikrinančios spartų, galingą ir tikslų grūdų tiekimą. Papildomai didelio našumo džiovyklose naudojamas oro srautas, padedantis ženkliai sumažinti dulkių kiekį, išdžiovintuose grūduose.

Visuose C serijos modeliuose, grūdų aušinimo talpa yra reguliuojama. Didelio našumo modeliuose, kaip standartinė įranga – viršutinėje karšto oro kanalo dalyje yra įrengtas kibirkštis ir pasitaikančias degimo produktų daleles sulaikantis sietas, neleidžiantis teršalams patekti į džiovinimo zonas. Oro srauto padavimas į oro kanalus, yra optimizuotas, o tai užtikrina efektyvų ir vienodą grūdų džiovinimo procesą.

Kaip papildoma įranga – džiovykla gali būti komplektuojama su įvairiomis džiovinimo proceso valdymo sistemomis, dulkių gaudymo – šalinimo sistema, džiovyklos apšiltinimo medžiagomis, triukšmo slopintuvais, papildomomis platformomis ir kopėčiomis.

C- serijos džiovyklų techniniai duomenys.

С - Serija

C3-38

C3-52

C3-71

C5-123

C8-246

C10-339

Kukurūzai 120°С 20-15% (т/val.)

11,2

20,2

27

44,9

95,9

134,8

Kviečiai 100°С 18-13% (т/val.)

12,3

22,2

29,6

49,3

105,2

147,9

Rapsas 65°С 12-8% (т/val.)

5,6

10,1

13,5

22,5

48

67,5

Grūdų talpa (м3)*

38

52

71

123

246

339

Džiovyklos aukštis (м)

12,5

16

20

18

22

24

 

* Grūdų talpa skaičiuota 18% drėgnumo kviečių grūdams. Vykstant džiovinimo procesams, grūdų drėgnumas kinta ir grūdų tūris mažėja.

* Sąlygos skaičiavimams: išorinė temperatūra 10°С, oro drėgnumas 70% .

Lentelėje esantys duomenys yra teoriniai ir gali skirtis atsižvelgiant į džiovyklos naudojimo išorės sąlygas ir konkrečias, toje vietovėje auginamų grūdų savybes.

 Apie nepertraukiamo ciklo džiovyklas Mepu puslapyje lietuvių kalba.


 Konsultacijos įrangos įsigijimo, techninės priežiūros klausimais:

Mob. telefonas: 8 698 03248

Elektroninis paštas: info@valtralita.lt

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus