LT

Mepu stacionarios grūdų džiovyklos. Mepu grūdų džiovyklų katilai.

 Mepu stacionarios, porcijinės, galingos, aukštos kokybės grūdų džiovyklos priklauso naujai S serijai. Šios universalios džiovyklos pasižymi dideliu patikimumu, efektyvumu, paprastu ir suprantamu valdymu.    

Džiovyklose įdiegtos naujausios technologijos, paremtos šiuolaikinio mokslo pasiekimais. Šios džiovyklos grūdus džiovina vienodai, nepriklausomai nuo pradinio skirtingo porcijų drėgnumo. Džiovinimo procesas vyksta tolygiai judant grūdams iš viršaus į apačią džiovinimo šachta. Džiovyklos išėjime, visi grūdai yra vienodo, pasirinkto drėgnumo.

 Džiovyklos sukonstruotos ir pagamintos Suomijoje.

 

Mepu stacionarios grūdų džiovyklos - konstrukcija.

   

STANDARTINĖ ĮRANGA

 1.APATINIS LATAKAS

Dėl stataus ir lygaus apatinio latako, bet kokio drėgnumo grūdai lengvai paduodami ant sraigtinio transporterio, todėl džiovinimo procesas vyksta be rūpesčių. Apatinis latakas yra lengvai valomas per  šešias priežiūrai skirtas angas.

2.GRŪDŲ PADAVIMO ĮRENGINYS

Dažnio keitiklio pagalba reguliuojami greičio ritinėliai (S2 – 4 vnt.S3 – 6 vnt. S4 – 8 vnt.) su sklendėmis užtikrina, kad, bet kokio drėgnumo grūdai paduodami tolygiai. Apatinių angų atidarymo mechanizmai grūdus paduoda į apatinį lataką jų nepažeisdami mechaniškai. Padavimo įrenginys yra lengvai valomas per abiejose pusėse ir apačioje, esančias priežiūrai skirtas angas. Jas lengvai galima atidaryti ir  greitai išvalyti džiovyklą.

3. ORO KANALAI

Vidinis oro kanalų paviršius yra lygus, todėl grūdai neužsilaiko. Patys kanalai nereikalauja didelės priežiūros. Aptarnavimui skirtos didelės  angos užtikrina, kad aptarnavimo darbai bus atlikti greitai ir kokybiškai. Visi grūdai patekę  į oro kanalus,  iš abiejų pusių gražinami į padavimo įrengimą savaiminiu byrėjimu, todėl oro kanalų nereikiadažnai valyti.

4. DŽIOVYKLOS KAMEROS

Į džiovyklos kameras karštas oras patenka tolygiai, todėl grūdai yra džiovinami vienodai, o energijos sąnaudos yra nedidelės. Džiovinimo kamerų paviršius yra lygus ir jos išlieka švarios,  todėl priežiūros darbai atliekami greitai ir be didelių  pastangų.

5. GRŪDŲ BUNKERIS

Tvirtas, lygaus paviršiaus grūdų bunkeris užtikrina, kad net ir drėgni grūdai į džiovinimo kameras yra paduodami tolygiai, taip garantuojantnašų ir efektyvų džiovinimo procesą.

6. GRŪDŲ ELEVATORIUS

Priežiūros nereikalaujantis, veiksmingas ir tyliai veikiantis grūdų elevatorius greitai užpildo ir iškrauna džiovyklą. Elevatorius gali stovėti iš dviejų džiovyklos pusių.

7. PIRMINIS VALYMAS  SU SKIRSTYTUVU

Pirminis valymas  (modeliai S3 ir S4) su sumontuotu  skirstytuvu vienodai paskirsto grūdus džiovykloje, užpildo ją iki galo, taip pat juos išvalo nuo nešvarumų ir dulkių.

8. VENTILIATORIAI

Itin veiksmingi išcentriniai ir ašiniai ventiliatoriai užtikrina, kad džiovinimas vyktų našiai.

9. ŠILUMOS ŠALTINIS

Veiksmingos vakuminės krosnys ir tiesioginio degimo dujiniai degikliai užtikrina, kad džiovinimas vyktų sparčiai ir ekonomiškai.

10. VALDYMO SKYDELIS

Standartinėje įrangoje yra paprastai ir logiškai naudojamas valdymo skydelis, todėl džiovyklą yra paprasta naudoti.

11. SAUGOS ĮRANGA

Tvirtos kopėčios ir priežiūros aikštelės, bei kiti džiovyklos saugos sprendimai atitinka Mašinų direktyvų reikalavimus.

12. STOVAS

Aukštas džiovyklos stovas užtikrina, kad grūdai krenta tiesiai į elevatorių be papildomų įrengimų.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

1.   Grūdų krovimo duobės.

2.   Ciklonai dulkių surinkimui.

3.   Loginis valdymas – pagal užsakovo poreikius.

4.   Žema džiovyklos bazė.

5.   Biokuro ir dujiniai katilai.

 

Mepu S serijos duomenys(Valtralita). 

Padidinti

 

Konsultacijos įrangos įsigijimo, techninės priežiūros klausimais:

Mob. telefonas: 8 698 03248

Elektroninis paštas: info@valtralita.lt

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus