LT

 

Remdamiesi ilgamete patirtimi Valtra traktorių remonto ir aptarnavimo srityje, sukaupėme informaciją apie dažniausiai užsakomas atsargines detales ir mazgus.
 Mūsų klientų patogumui, UAB "Valtralita" sandėlyje turime daugiau kaip 2000-ius pavadinimų atsarginių dalių.

 Jei detalės yra sandėlyje, užsakymus per kurjerių tarnybas ar savo transportu operatyviai pristatome per 24 valandas.
 Jei užsakytos detalės Lietuvoje nėra, ją užsakome tiesiai iš gamintojų. Šiuo atveju realus pristatymo laikas yra nuo 3 iki 5 darbo dienų. Esant būtinybei, pristatymo išlaidas suderinus su užsakovu, detalę galime pristatyti ir per 24 valandas. (Jei tik jos nereikia gaminti pagal specialų užsakymą).

 Įsigydami originalias dalis jūs galite būti tikri, kad jos tarnaus ilgiau ir užtikrins patikimą  technikos darbą.
 Taip pat siūlome plačią gamą specialių Valtra ir Shell alyvų. Būtent šių alyvų naudojimas užtikrina Jūsų traktorių patikimumą, ekonomiškumą, ilgaamžiškumą.

Jei traktorius sugedo, prieš kreipiantis į serviso tarnybą, Jums reiktų žinoti traktoriaus modelį (pav.: T170 ) ir jo serijos numerį (pav.: T 01308):

Svarbu: traktorių pagamintų nuo 2012m., naudotojams.(VIN traktoriaus numeriai (pdf 5.25Mb)).

Kai kuriais atvejais Jums gali prireikti ir variklio, kabinos, priekinio tilto ar transmisijos serijos numerio:

 65, 100, A, An traktorių serijos numeriai  

M, T, T1, Mezzo, Mega traktorių serijos numeriai

C-serijos numeriai

S-serijos numeriai

   Jūsų patogumui, skyriuje "dokumentai" patalpinome traktorių detalių katalogus. Visi atsarginių detalių katalogai yra suskirstyti į skyrius pagal specifinę detalių, ar juose esančios informacijos paskirtį (pvz. 010 Bendra informacija(General), 020 Variklis (Engine), 030 Elektrinė sistema ir t.t.)   Parsisiuntę Jūsų traktoriaus modelį atitinkantį katalogą ar kažkurį Jus dominantį skyrių, ten suradę Jums reikalingą detalę  užsirašykite  katalogo puslapio numerį ir detalės numerį.  Pateikite ši numerį norėdami įsigyti reikalingą detalę  ar  norėdami pasiteirauti jos kainos, ieškodami jus dominančio įtaiso ar papildomos įrangos. Tai gerokai sutrumpins telefonu prakalbamą laiką, praturtins Jūsų žinias.
Bet kokiu detalių užsakymo ar serviso klausimu maloniai prašome kreiptis mob. telefonu : +370 612 48716, galima užklausas siųsti ir el. paštu: vidmas
@valtralita.lt


Atgaluab valtralita
sprendimas invertus