Orai:


        Puslapis redaguotas: 2017m. liepos mėn. 19d.

LT


Valtra servisas. Valtra diagnostika ir servisas.

Valtra servisas.

  Valtra traktoriai yra vieni patikimiausių ir ilgaamžiškiausių iš esančių rinkoje. Tačiau kaip ir kiekvienas mechanizmas, jie sunkiausių darbų procese, dėvisi. Valtra kompanija ne tik sukūrė patikimus gaminius, bet ir pasirūpino, kad jie visada būtų aprūpinti aukštos kvalifikacijos specialistų servisu, patikimu originalių atsarginių detalių tiekimu. 

  UAB "Valtralita" yra oficialus Valtra serviso atstovas Lietuvoje. Valtra traktorių aptarnavimo ir remonto srityje sėkmingai dirbame jau daugiau kaip 12 m.  Aukštas darbuotojų profesionalumas, fundamentalios daugelio technikos sričių žinios, patirtis, įmonėje sukurta puiki techninė bazė, atsakingas požiūris, leidžia atlikti sudėtingiausius Valtra traktorių remonto ir priežiūros darbus. Šiuo metu aptarnaujame daugiau kaip 500 Valtra traktorių ir savaeigių mechanizmų. Atliekame ne tik remonto, bet ir įvairiausius diagnostikos, techninio aptarnavimo darbus. Teikiame išsamias konsultacijas tiek traktorių eksplotacijos, remonto, tiek mechanizmų pasirinkimo klausimais.

  2009 metais iš Gelgaudiškio persikėlėme į Šakius. Techniką aptarnaujame  plačiame Lietuvos  regione: nuo Klaipėdos vakaruose iki Šalčininkų rytuose, nuo Jonavos, Kėdainių-šiaurėje, iki Lazdijų, Druskininkų, Varėnos-pietinėje šalies dalyje. Paslaugas teikiame mobiliais ekipažais paslaugos gavėjo nurodytoje vietoje, pagal galimybę, jam patogiu laiku. Operatyviai reaguojame į kiekvieno besikreipiančio išdėstytas problemas ir  padedame jas išspręsti. 2008m.  įkūrėme modernias remonto dirbtuves, kuriose galime atlikti labai sudėtingus, kapitalinius transmisijos, variklio, elektroninės ir elektrinės dalies remonto darbus.

  Teikiame ir papildomas serviso paslaugas: montuojame pneumatines stabdžių sistemas įvairios paskirties ž.ū. ir pramonės savaeigėse mašinose ir traktoriuose. Kokybiškai ir operatyviai pildome oro kondicionavimo sistemas. Montuojame, modifikuojame miško kirtimo techniką. Šią techniką galime sumontuoti ir ant Jūsų jau turimų mechanizmų.

   Visuomet esame pasirengę padėti spręsti mūsų  paslaugų vartotojams iškilusias problemas.

 

Kreipiantis į serviso tarnybą, pageidautina  žinoti traktoriaus modelį (pvz.: T170 ) ir jo serijos numerį (pvz.: T 01308)

Svarbu: traktorių pagamintų nuo 2012m., naudotojams.(VIN traktoriaus numeriai (pdf 5.25Mb)).

Kai kuriais atvejais Jums gali prireikti ir variklio, kabinos, priekinio tilto ar transmisijos serijos numerio:

65, 100, A, An traktorių serijos numeriai  

M, T, T1, Mezzo, Mega traktorių serijos numeriai

C-serijos numeriai

S-serijos numeriai

 

 Pagarbiai, UAB "Valtralita"


Atgaluab valtralita
sprendimas invertus