LT

Informacija atnaujinta: 2017.06.09

Puslapyje pateikiamos kainos, yra informacinio pobūdžio ir gali būti derinamos su konkrečiu pirkėju.

Kontaktinė informacija:

                                Remigijus Juodaitis.                                

  Mob. telefonas: 8 (686) 43523   

  Elektroninis paštas: husqvarna@valtralita.lt

 


 

Padidinti

 Husqvarna LC 140  

Briggs & Stratton. Stumiama. Surinkimas/Galinis išmetimas, 40 cm

Lengvai valdoma vejapjovė, tinkanti mažesniems sodams. Su tvirtu plieniniu pjovimo agregatu ir minkšta rankena. Kitos ypatybės: centrinis pjovimo aukščio reguliavimas ir ratai su guoliais.

 Kaina: 295


Padidinti

 Husqvarna LC 140S  

Briggs & Stratton. Savaeigė. Surinkimas/Galinis išmetimas, 40 cm

Lengvai valdoma savaeigė vejapjovė, skirta šiek tiek mažesniems sodams prižiūrėti. Su tvirtu pjovimo agregatu iš plieno, ergonomiška ir patogia rankena. Be to, turi centrinio pjovimo aukščio reguliavimo funkciją ir tvirtus ratus su rutuliniais guoliais

 Kaina: 349


 

 Padidinti

 Husqvarna LB 146

 Variklis: B&S 550e Series.  Pjovimo plotis: 46cm. Stumiama.

Lengvai valdoma ir nesunki „BioClip“® vejapjovė. Iš ABS plastiko pagamintas patvarus pjovimo agregatas sumažina vejapjovės keliamą triukšmą ir yra patogus valyti. Įdiegta patogi užlenkiamoji rankena

Kaina: 319 


Padidinti

Husqvarna LB 155S

  Variklis: B&S 650 Series.  Pjovimo plotis: 55 cm. Be žolės surinkimo funkcijos.

Tvirta, patikima ir didelio našumo savaeigė vejapjovė su BioClip(r) (mulčiavimo) arba šoninio žolės išmetimo sistema. Dėl priekinių ratų pavaros ir masyvių galinių ratų vejapjovė yra itin manevringa, ja labai patogu dirbti. Ergonomiška paminkštinta rankena, tvirti ratai su rutuliniais guoliais. Rankeną galima nulenkti, todėl vejapjovę patogu sandėliuoti ir transportuoti.

Kaina: 459  €


 

Husqvarna LC 153V

Honda, Savaeigė, keičiamas greitis, 3-in-1 Mulčiavimo/Surinkimo/Šoninio išmetimo galimybės, 53 cm.

Galinga savaeigė vejapjovė, skirta dideliems plotams prižiūrėti. Su tvirtu ir plačiu pjovimo agregatu iš plieno, lengvai užvedamu Honda varikliu. Dideli ratai suteikia dar geresnį manevringumą. Be to, turi TrioClip® sistemą ir tvirtus ratus su rutuliniais guoliais.

Kaina: 569 €


Husqvarna LC 153S

Briggs & Stratton, Savaeigė, vienos pavaros, TrioClip, 53 cm

Universali ir tvirta savaeigė vejapjovė darbui dideliuose plotuose. Su plačiu pjovimo agregatu iš plieno, ergonomiška ir patogia rankena. Galingas Briggs & Stratton variklis. Be to, turi TrioClip sistemą, centrinio pjovimo aukščio reguliavimo funkciją ir tvirtus ratus su rutuliniais guoliais.

Kaina: 549 €


Padidinti

Husqvarna LC 153

Briggs & Stratton, Stumiama, Surinkimas/BioClip®, 53 cm

Stumiama vejapjovė su plačiu ir tvirtu pjovimo agregatu iš plieno siūlo dvi pjovimo sistemas: surinkimo ir BioClip (mulčiavimo). Be to, ši vepajovė turi masyvius galinius ratus, užtikrinančius puikų manevringumą, ir ypač talpų surinktuvą.


Kaina: 349


Padidinti

Husqvarna LC 247

Naujiena!

Briggs & Stratton, Savaeigė, Surinkimas/Galinis išmetimas, 47 cm.

Patogi, lengvai valdoma stumiamoji vejapjovė, nepriekaištingai pjaunanti ir surenkanti nupjautą žolę. Turi tvirtą sudėtinę važiuoklę, užpakalinį išmetimą, patogų maišelių tvirtinimą per rankeną ir lengvai reguliuojamą pjovimo aukštį.

Kaina:  389


Padidinti

Husqvarna LC 247S

Naujiena!

Briggs & Stratton, Savaeigė, Surinkimas/Galinis išmetimas, 47 cm.

Savaeigė stumiamoji vejapjovė. Lengva ir patogu pjauti bei džiaugtis nepriekaištingai atrodančia veja. Turi ergonomišką rankeną ir lankelius, lengvai reguliuojamą pjovimo aukštį, nuo dulkių apsaugantį maišelį ir korozijai atsparią sudėtinę važiuoklę.

Kaina: 429


Padidinti

Husqvarna LC 247SP

Naujiena!

Briggs & Stratton, Savaeigė, Surinkimas/Galinis išmetimas, 47 cm.

Savaeigė, su automatiniu droseliu, kad būtų paprasčiau naudoti. Ši patogi stumiamoji vejapjovė su sudėtine važiuokle puikiai pjauna. Joje suderinti tradicinio pjovimo ir modernių medžiagų, dizaino bei technologijų pranašumai.

Kaina: 479


 Padidinti

Husqvarna LB 348V
Variklis: B&S 650 Series.  Pjovimo plotis: 48 cm. Be žolės surinkimo funkcijos.

LB 348V yra savaeigė vejapjovė, dėl kurios mulčiavimo peilio ir pjovimo agregato konstrukcijos gaunami fantastiški pjovimo rezultatai ir vejos išvaizda. Kaip alternatyvų pjovimo metodą galima pasirinkti šoninio išmetimo funkciją. Pasižymi ergonomiška ir patogų greičio reguliavimą užtikrinančia funkcija AutoWalk™ 2. Tai palengvina manevravimą vejapjove aplink kliūtis, tuo pačiu metu naudojant greičio reguliatorių. LB 348V yra tvirtos konstrukcijos ir tarnaus ilgus metus.

Kaina: 479


 Padidinti

Husqvarna LC 348V
Briggs & Stratton, „AutoWalk™“ 2, Surinkimas/Galinis išmetimas, 48 cm.

LC 348V yra savaeigė vejapjovė su įdiegta AFTech™ technologija, užtikrinančia fantastiškus pjovimo rezultatus ir puikią vejos išvaizdą. pjovimo peiliai suprojektuoti taip, kad jiems besisukant susidarytų aukštyn nukreiptas oro srautas. Šis oro srautas pakelia žolę, todėl veja nupjaunama lygiai. Tada oro srautas nupjautą žolę per vamzdį nukreipia į surinktuvą. Dėl šio proceso surinktuvas pripildomas ypač efektyviai ir galima ilgai pjauti be pertraukos. LC 348V yra tvirtos konstrukcijos ir tarnaus ilgus metus. Pasižymi ergonomiška ir patogų greičio reguliavimą užtikrinančia funkcija AutoWalk™ 2.

Kaina: 559


 Padidinti

Husqvarna LC 348VI

Briggs & Stratton, „AutoWalk™“ 2, Surinkimas/Galinis išmetimas, 48 cm

LC 348VI yra stumiamoji vejapjovė, užtikrinanti fantastiškus pjovimo rezultatus ir puikią vejos išvaizdą dėl „AFTech™“ technologijos: pjovimo diskas suprojektuotas taip, kad sukdamasis keltų orą į viršų. Šis oro srautas pakelia žolę, todėl veja nupjaunama lygiai. Tada oro srautas nupjautą žolę per vamzdį nukreipia į surinktuvą. Dėl šio proceso surinktuvas pripildomas ypač efektyviai ir galima ilgai pjauti be pertraukos. LC 348VI yra tvirtos konstrukcijos ir tarnaus ilgus metus. Pasižymi ergonomiška ir patogų greičio reguliavimą užtikrinančia funkcija „AutoWalk™ 2“.

Kaina: 659


 

 HUSQVARNA LC353VPadidinti

Husqvarna LC 353V 

Variklis: B&S 750 Series. Pjovimo plotis: 53cm.  Savaeigė.

LC 353V yra savaeigė vejapjovė su įdiegta AFTech™ technologija, užtikrinančia fantastiškus pjovimo rezultatus ir puikią vejos išvaizdą. pjovimo peiliai suprojektuoti taip, kad jiems besisukant susidarytų aukštyn nukreiptas oro srautas. Šis oro srautas pakelia žolę, todėl veja nupjaunama lygiai. Tada oro srautas nupjautą žolę per vamzdį nukreipia į surinktuvą. Dėl šio proceso surinktuvas pripildomas ypač efektyviai ir galima ilgai pjauti be pertraukos. LC 353V yra tvirtos konstrukcijos ir tarnaus ilgus metus. Pasižymi ergonomiška ir patogų greičio reguliavimą užtikrinančia funkcija AutoWalk™ 2.

 Kaina: 619


  Padidinti

Husqvarna LC 356V

Variklis: Honda GCV160. Pjovimo plotis: 56 cm.  Savaeigė.

 Tvirta ir ypač našiai veikianti vejapjovė su rinktuvu, puikiai tinkanti didesniems sodams. Patvarus suvirinto plieno pjovimo agregatas, galingas bei lengvai užvedamas OHC variklis. Dėl naujovišKos „TwinControl“ valdymo sistemos su vejapjove paprasta ir patogu manevruoti. LC-56 serijos vejapjovės tinkamos trims skirtingiems pjovimo metodams.

Kaina: 629


 Padidinti

Husqvarna LC 356VB

Variklis: Honda GCV160. Pjovimo plotis: 56 cm.  Savaeigė.

Tvirtos ir ypač našiai veikiančios vejapjovės su rinktuvais didesniems sodams. Patvarus suvirinto plieno pjovimo agregatas ir galingas bei lengvai užvedamas OHC variklis. Naujoviška „TwinControl“ valdymo sistema leidžia patogiai ir lengvai manevruoti. LC-56 serijos vejapjovės tinkamos trims skirtingiems pjovimo metodams. Papildomai vejapjovėje įdiegta operatoriams paranki peilių stabdymo sistema, todėl peilius galima sustabdyti vis dar veikiant varikliui. Patogi funkcija, kai reikia pervažiuoti per žvyrkelį arba ištuštinti rinktuvą.

Kaina: 709


  Padidinti

Husqvarna LC 356AVD 

Variklis: Honda GCV160. Pjovimo plotis: 56 cm.  Savaeigė.

Tvirtos ir ypač našiai veikiančios vejapjovės su rinktuvais ir išskirtine visų varomųjų ratų sistema. Puikiai tinka didesniems kalvotiems sodams su stačiais šlaitais arba mažai prižiūrimoms teritorijoms, apaugusioms aukšta žole. Visų varomųjų ratų sistema vejapjovei leidžia judėti per drenažines tranšėjas. Patvarus suvirinto plieno pjovimo agregatas, naujoviška „TwinControl“ valdymo sistema ir galingas bei lengvai užvedamas OHC variklis. LC-56 serijos vejapjovės tinkamos trims skirtingiems pjovimo metodams.

 Kaina: 799


  Padidinti

Husqvarna LC 451S

Briggs & Stratton, Savaeigė, vienos pavaros, Surinkimas/Galinis išmetimas, 51 cm.

Tvirtos ir ypač našiai veikiančios vejapjovės su rinktuvais ir išskirtine visų varomųjų ratų sistema. Puikiai tinka didesniems kalvotiems sodams su stačiais šlaitais arba mažai prižiūrimoms teritorijoms, apaugusioms aukšta žole. Visų varomųjų ratų sistema vejapjovei leidžia judėti per drenažines tranšėjas. Patvarus suvirinto plieno pjovimo agregatas, naujoviška „TwinControl“ valdymo sistema ir galingas bei lengvai užvedamas OHC variklis. LC-56 serijos vejapjovės tinkamos trims skirtingiems pjovimo metodams.

Kaina:  879


 Padidinti

Husqvarna LB 448S

Honda, GCV160, BioClip®-mulčiavimas, 48 cm.

LB 448S yra tvirta ir patikima stumiamoji vejapjovė dažnam naudojimui. Šis modelis yra savaeigis. Siekiant užtikrinti optimalų valdymą, vejapjovė turi priekinių ratų pavarą ir patikimą, lengvai užvedamą „Honda GCV“ variklį. Lieto aliuminio pjovimo agregatas su silumino lydiniu užtikrina tvirtumą ir atsparumą smūgiams bei dėvėjimuisi. LB 448S turi šoninę reguliuojamąją rankeną, kad vejapjovę naudojantis asmuo galėtų dirbti patogesnėje padėtyje, priklausomai nuo darbo vietos ir pobūdžio.

Kaina: 839 €


 Padidinti

Husqvarna GX 560

Variklis: Honda GCV160. Pjovimo plotis: 50 cm.  Ant oro pagalvės.

HUSQVARNA gx 560 suteikia visus pjovimo ant oro pagalvės privalumus, papildomą benzininio variklio galią bei judėjimo laisvę. Ypatingai lengvas ir manevringas XL500 nupjauna net ir sunkiai prieinamose vietose esančią žolę. Pritaikytas didelės apimties mėgėjiškam ar pusiau profesionaliam naudojimui. XL500 gaminamas su galingu aukštos kokybės varikliu, galinčiu dirbti net iki 45° laipsnių šlaituose.

Kaina: 749 €


Padidinti

Husqvarna LC141Li

Stumiama. Surinkimas/Galinis išmetimas, 41 cm

Lengva, akumuliatorinė vejapjovė puikiai pjauna sudėtingus, vidutinio dydžio sodų plotus. Lengvai manevruojama, su ergonomiškomis rankenomis ir kompaktišku surinkimo krepšiu - kad būtų galima pasiekti siauras vietas dar paprasčiau. Tinka visos Husqvarna BLi baterijos.

Kaina: 439 €


Padidinti

Husqvarna LC 551SP

Kawasaki, Savaeigė, vienos pavaros, Surinkimas/Galinis išmetimas, 51 cm

Lengva, kompaktiška, tačiau tvirta stumiamoji vejapjovė su galingu varikliu, dideliu degalų baku, aliuminio ratlankiais ir guminėmis padangomis. Tobulas pasirinkimas profesionalams, ieškantiems kokybės, patikimo ilgalaikio veikimo ir nepriekaištingų rezultatų už prieinamą kainą.

Kaina: 999 €


 

Padidinti

Husqvarna LB 553S

Honda, GCV160, BioClip®-mulčiavimas, 53 cmLB 553S yra patikima ir tvirta BioClip® vejapjovė, skirta intensyviai naudoti profesionalams.

 Projektuojant dėmesys buvo sutelktas į geriausių ergonominių darbo sąlygų sukūrimą ir gerų pjovimo rezultatų užtikrinimą, net lietingu oru. Rankena ir vairavimo mechanizmas efektyviai slopina vibraciją. Kad būtų kuo lengviau reguliuoti pjovimo aukštį, centrinio aukščio reguliavimo mechanizmas turi spyruoklę. LB 553S yra savaeigė vejapjovė. Siekiant užtikrinti optimalų valdymą, ji yra su priekinių ratų pavara. Lengvi aliumininiai ratai su dvigubais rutuliniais guoliais ir guminėmis padangomis.

Kaina: 989 €


Padidinti 

Husqvarna 54

Rankinė vėjapjovė. Pjovimo plotis: 40 cm. 

Husqvarna 54 - tai tvirta, tradicinė vejapjovė, idealiai tinkanti mažesnėms vejoms. Paprastas valdymas, patvarumas ir puikūs pjovimo rezultatai - visa tai išskiria mūsų rankines vejapjoves iš visų kitų.

Kaina: 99 €


Pastaba: puslapyje nurodomos produktų kainos, techninės specifikacijos duomenys yra informacinio pobūdžio:

Kontaktinė informacija:

Remigijus Juodaitis                               

Mob. telefonas: 8 (686) 43523     

Elektroninis paštas: husqvarna@valtralita.lt


 Husqvarna gaminių katalogas 2017m.

 Platesnė, aktuali informacija.

 

Informacija atnaujinta: 2017.01.02

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus